Святкування Дня Відродження, Єдності та поезії Махтумкулі Фрагі

На запрошення Надзвичайного та Повноважного Посла Туркменістану в Україні Пана Нурберди Аманмурадова, делегація ЖДТУ у складі ректора університету професора Євдокимова В.В., радника ректора професора Овезгельдиєва А.О. і завідувача центру довузівської освіти та роботи з іноземними студентами доцента Прилипка О.І. 18 травня 2016 року взяла участь у святкуванні національного свята Туркменістану – Дня Відродження, Єдності та поезії Махтумкулі Фрагі і 24-ї річниці прийняття Конституції Туркменістану, яке відбулося в Посольстві Туркменістану в Україні.

У рамках святкування відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятника видатного туркменського поета та мислителя Махтумкулі Фрагі.

Надзвичайно приємно було почути на святкуванні вірш присвячений Туркменістану у виконанні автора – Героя України поета Дмитра Павличка.